Liquid Chlorophyll kontra cellulit!

Liquid Chlorophyll kontra cellulit!

Jako kosmetyczka często spotykam się z problemem cellulitu. Wiele klientek pyta mnie, jak poradzić sobie ze „skórka pomarańczową”, ponieważ dotychczasowe metody, tj. dieta, ćwiczenia, zabiegi na ciało typu body wrap, nie dawały całkowicie zadowalających efektów.

Występowanie „skórki pomarańczowej” może świadczyć o niewłaściwym usuwaniu końcowych produktów przemiany materii, dlatego tłumaczyłam im, że warto najpierw zadbać o „czyste wnętrze”. W styczniu 2008 roku w ofercie CaliVita® pojawił się Liquid Chlorophyll. Zanim polecę moim klientom nowy produkt, zawsze staram się go najpierw wypróbować, dlatego zaczęłam stosować Liquid Chlorophyll dwa razy dziennie – 1 łyżeczkę na szklankę letniej wody, popijajac małymi łykami pół godziny przed śniadaniem i taka sama dawkę przed kolacja. Jednocześnie odżywiałam się zgodnie z grupa krwi oraz przyjmowałam AC-Zymes w dawce 2 kapsułki na noc.

Efekty przeszły moje oczekiwania. Najpierw zaczął oczyszczać się organizm, wystąpiła wysypka (trwająca ok. 3 dni), potem zaczęły mi ropieć oczy. Przez kilka dni czułam się bardzo senna i osłabiona, dlatego zwiększyłam ilość spożywanej wody z 2 do 2,5 l dziennie, aby ułatwić usuwanie toksyn z organizmu. Już po 5 tygodniach kuracji zauważyłam, że skóra stała się gładka, jędrna, zmieniła kolor. Wówczas zaczęłam polecać ten produkt klientkom. Początkowo u nich także występowały podobne objawy, ponadto zaobserwowały, że Liquid Chlorophyll działa jak słaby środek moczopędny, likwiduje nieprzyjemne zapachy (oddechu, ciała, potu, moczu czy kału) oraz przynosi ulgę w przewlekłych zaparciach i wzdęciach. Jedna z moich klientek odczuwała dość silne bóle głowy, ale przyznała się, że w tym okresie piła za mało wody. Po zwiększeniu ilości płynów oraz wprowadzeniu OxyMax (20 kropli rozpuszczonych w 250 ml wody) poczuła się zdecydowanie lepiej. Tak samo jak u mnie, poprawił się wygląd skóry, a cellulit… po prostu zniknął. Wszystkie Panie są zadowolone z efektu i polecają Liquid Chlorophyll swoim znajomym.

www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.candida-albicans.org www.skorne-choroby.pl