Czy zielona kawa likwiduje cellulit?

Czy zielona kawa likwiduje cellulit?

O tabletkach odchudzających z zieloną kawą słyszał już chyba każdy. Dzięki zawartemu w składzie kwasowi chlorogenowemu przyspieszają metabolizm i pozwalają szybko pozbyć się nadwagi. Specjaliści kliniczni zajmujący się opracowywaniem nowych składów kosmetyków postanowili sprawdzić, jak działa ekstrakt z zielonej kawy zastosowany  w preparatach antycellulitowych. Opracowany specyfik okazał się wysoce skuteczny, jednak na razie zabieg antycellulitowy z zieloną kawą jest dostępny tylko w salonach kosmetycznych. Cena takiej przyjemności to ok. 200-250 zł.

Jak wygląda zabieg wyszczuplający  z zieloną kawą?

Jest to kuracja kilkuetapowa, którą rozpoczyna się od nałożenia specjalnego aktywatora. W składzie aktywatora znajduje się substancja o działaniu rozgrzewającym i pobudzającym. Po tak przygotowanej skórze kosmetyczka następnie rozprowadza pastę kawową otrzymywaną ze zmielonych ziaren zielonej kawy. Partie ciała objęte zabiegiem zostają owinięte specjalną folię, a  pacjenta zostaje umieszczona w kapsule termicznej. Jest to najprzyjemniejsza część zabiega, która działa również relaksująco i odprężająco. W tym czasie substancje odżywcze i wyszczuplające przenikają w głąb skóry. Po około pół godzinie papka kawowa zostaje spłukana, a na skórę nakłada się antycellulitowe kremy, którym głównym składnikiem również jest zielona kawa.

Jakie są efekty termicznego zabiegu na cellulit z zieloną kawą?

Aby zauważyć wizualne rezultaty zabiegu konieczne jest wykonanie pełnej serii zabiegów. Jednak warto raz lub dwa razy w tygodniu poświęcić odrobinę czasu, aby następnie móc się cieszyć:

  • Wygładzeniem skóry
  • Ujędrnieniem skóry
  • Nawilżeniem skóry
  • Wymodelowaniem sylwetki

 

www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.candida-albicans.org www.skorne-choroby.pl