Strony związane z hasłem 'fotograf':

Strony związane z hasłem 'fotograf':
 • Przedstawiamy niepowtarzalny pakiet na fotografię rodzinną.
  Jeżeli zaczynają Państwo dopiero swoją wspólną drogę i myślą o związku małżeńskim, później o wychowywaniu potomstwa i chcą aby całe życie było dobrze udokumentowane, to proszę zastanowić się nad naszą ofertą.
  Co prawda nie podaję tu ceny za usługę, ale zapraszam na rozmowę podczas której omówimy plan zapisywania Państwa "dziejów" od małżeństwa, poprzez ciążę (nawet poród), pobyt w szpitalu, pierwsza sesja noworodkowa w domu lub w studio, w przeciągu dwóch tygodni od wyjścia ze szpitala. Na kolejną sesję zapraszam niemowlaka, który ma trzy miesiące wraz z rodzicami. Będzie to niesamowita okazja na robienie fotografii noworodkowi, który znacznie urósł, a co najważniejsze, różnicę będzie widać przy porównaniu zdjęć z sesji noworodkowej. Kolejne etapy sesji wyznaczają kroki milowe jakie poczyni dziecko. Przeważnie w wieku sześciu miesięcy dzieci już mogą samodzielnie siedzieć, więc to jest dobry moment na zrobienie kilku ujęć. W międzyczasie być może zechcą Państwo zaprosić mnie na chrzest św. swojego dziecka. Wtedy na pewno się zjawię i udokumentuję tę jakże ważną dla małego człowieka uroczystość. Następnie, nieodzowne będzie uwiecznienie pierwszych kroków jakie dziecko zrobi małymi nóżkami oraz wspaniałą uroczystość pierwszych urodzin. Przy tym wiele portretów rodzinnych.
  To wszystko i wiele innych przykładów zostanie zapamiętanych na zawsze i stanowić będzie pamiątkę dla całej rodziny oraz wspaniałe prezenty w postaci serii zdjęć, albumów dla np. babci, dziadków, ciotek, wujków, itp.
  Naprawdę dużo jest momentów w życiu rodziny na tyle ważnych, aby je zapamiętać i mieć zawsze przy sobie.

  Jeżeli Państwo nawiążą z nami współpracę przy zdjęciach ślubnych, można liczyć na to, że udzielimy sporego rabatu na fotografię ciążową, noworodkową i fotografię dziecka.

 • Pracownia f/4 Zbigniew Kańczukowski proponuje bogatą gamę usług fotograficznych. Siedzibą firmy jest Wrocław, ale polecany fotograf podejmuje się wykonawstwa usług w dowolnym miejscu Polski bądź świata. Jego profesją jest fotografia architektury, w ramach której wykonywane są zdjęcia budynków i wnętrz. Oferta obejmuje ponadto fotografię korporacyjną i produktów. Istotne miejsce w ofercie zajmuje także fotografia krajobrazowa robiona na potrzeby kalendarzy, książek turystycznych, stron www itp.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.candida-albicans.org www.skorne-choroby.pl